Оплата

Стандартные методы оплаты, но мы всегда сможем договориться.

Як купити і оплатити керамічні блоки ТеплоКерам

ТОВ Компанія «ЕОС» пропонує своїм клієнтам оплатити будівельні матеріали будь-яким зручним способом. Допускається дві форми розрахунку: безготівковими та готівковими коштами.

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В ОФІСІ КОМПАНІЇ

Замовник може здійснити оплату замовлених будівельних матеріалів готівковими коштами в офісі компанії. Після здійснення платежу покупцеві видається товарний чек. У чеку вказується перелік придбаної продукції, її кількість, вартість і знижки.

ПО ФАКТУ ДОСТАВКИ

Допускається оплата товару кур’єру за фактом доставки. Кур’єр пред’явити рахунок-фактуру, в якій буде вказана необхідна інформація: сума, найменування товару та його кількість. Підтвердженням платежу є квитанція (товарний чек).

БЕЗГОТІВКОВІЙ РОЗРАХУНОК

Щоб здійснити оплату безготівковими коштами потрібно зробити замовлення на сайті магазину. Після його оформлення менеджер відправить або факсом, або електронною поштою рахунок-фактуру, де будуть вказані всі необхідні для оплати банківські реквізити нашої компанії.

Платіж можна зробити в будь-якому зручному відділенні банку або ж з банківського розрахункового рахунку юридичної особи. Для підтвердження виробленого платежу необхідно надати квитанцію про оплату.

Мы принимаем платежи исключительно в национальной валюте.